Żłobek Warszawa

Nadmierne kilogramy sprawiają, że nasz stan wewnętrzny pogarsza się. Dopada nas smutek, otępienie i obojętność do wszystkich aktywności życiowych. Odmawiamy spotkań w gronie przyjaciół. 

Paraliżuje nas obawa przed tym jak osądzą nas znajomi. Warto zatem odchudzić się. Najważniejszym działaniem kierującym do osiągnięcia pomyślności w działaniu, jest motywacja. Istnieją dwa typy przesłanek działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Przesłanka zewnętrzna to między innymi nowa spódnica, nowe spodnie, podróż w wyśnione miejsce. Przesłanka wewnętrzna to nasze dobre usposobienie, komplement znajomych czy podziw w oczach nieznanych osób. Jak zatem zmotywować się do walki z otyłością?

https://zyczenia.eu/christmas/de/

1. Zawsze pamiętaj, że każdy motywuje się inaczej. Zamysł Twojej przyjaciółki nie są Twoim celem. Pomyśl co daje Ci tak silną chęć zrzucenia kilogramów?

2. Zezwalaj sobie na niewielkie potknięcia. Każdy je ma. Droga do osiągnięcia sukcesu nigdy nie jest usłana różami. 

3. Wyobrażaj sobie swoje życie w momencie gdy osiągniesz sukces. To pomoże Tobie wytrzymać w postanowieniu.

4. Komplementuj siebie i nagradzaj nawet za małe sukcesy. Tylko nie słodyczami. Kup sobie bilet n wystawę, wizyta w SPA, biżuterię .

5. Znajdź znajomego, z którym możesz konkurować. Waszym marzeniem będzie, kto prędzej zrzuci dziesięć kilogramów. Konkurowanie przeważnie pomaga wytrwać i osiągnąć sukces.

Pamiętaj, że nawet jeśli za pierwszym razem nie przetrwasz, zawsze możesz podjąć swoją drogę po raz kolejny.